نوشته شده توسط : ساحل

معرفی مجازی سازی یا virtualization
یکی از تکنولوژی هایی که در حال حاضر در دنیای تکنولوژی وجود دارد و از مهمترین و پر طرفدار ترین ها به حساب می آید مجازی سازی سرور و شبکه می باشد، بد نیست بدانید هر فناوری که پا به دنیای فناوری می گذارد اگر بخواهد جزء بهترین تکنولوژی و در همان سان پر طرفدار ترین باشد باید در خرج های آن شاهد کاهش و صرفه جویی باشیم در این مقاله به بررسی اینکه چگونه می طاقت با کمترین منابع سخت افزاری که در کمر بستن داریم بیشترین بهره‌گیری را ببریم با ما به اتفاق باشید.


تاریخچه مجازی سازی سرور و شبکه
این تکنولوژی از ابتدای مهندسی کامپیوتر و IT هستی داشته که با مرور سررسید گواه گسترش و شفا در آن هستیم از هنگامیکه دانش در کامپیوتر توانسته سرور های قدرتمند، برنامه های کاربردی، هارد دیسک ها و ... را در اندازه های کوچک یا کبیر فرآوری کند در همین امر سبب ارزش دار شدن دنیای مجازی و زندگی روزمره شده است.

در دنیای معاصر باید با انواع تکنیک ها یا روش های مجازی سازی بر اساس محصولاتی که کمپانی های مجازی سازی مشابه Citrix ، Oracle ، IBM، VMware، مایکرسافت و ... می سازند آشنایی داشته باشید.اما وجود نمونه های متعدد از نرم اسباب های مجازی ساز این کار را اندکی دشوار کرده ما در پیوسته به توضیح گونه ها مجازی سازی می پردازیم با ما به اتفاق باشید.

تاریخچه
تاریخچه این تکنولوژی تقریبا به اوایل سنه 1960 بر می گردد اما خوب است بدانید که لغایت اوایل سال 2000 خیلی از آن کاربرد نمی کردند این فناوری مدت زیادی است که ارائه شده ولی در چند دهه ماضی استفاده از آن مرسوم شد و پای خویش را به رایانش ابری نیز مفتوح کرد.

مجازی سازی

 

مجازی سازی یا در اصطلاح Virtualization چیست؟
مجازی سازی چیست؟ می تاب این گونه گفت که یک فناوری است به منظور صرفه جویی در منابع فیزیکی و با به کارگیری آن می توانیم با منابع خویش امکانات اکثریت را برپایی کنیم. برای تعریف کامل تری از مجازی سازی بهتر است اینگونه بگوییم که در این فناوری منابع موجود که ساختن شده از مشکل افزار مشابه رم و سی پی یو را به چند قسمت دسته می کنیم به این صورت که یک نمونه کوچک از مثال اولیه را خواهیم داشت.

به عنوان مثال اگر قصد داشته باشیم سروری را مجازی سازی نماییم به راستی از آن سرور اصلی چند نمونه کوچک سرور صحیح کرده ایم با همان قابلیت های سرور اولیه ولی اندک تر زیرا منابع محدود می شوند . اما به این نکته پروا کنید سروری را که خریداری می کنید باید مجازی سازی سرور را پشتیبانی کند.

سیستم Virtualization یک بستر برای به گذرگاه انداختن چند سیستم عامل روی یک سیستم می باشد که بیشتر سرور و رایانه است، با پیاده سازی آن روی بستر دشوار افزار این فرمان را به بستر نرم افزاری می دهید لغایت بتواند سیستم عامل ها یا برنامه های کاربردی خود را که در سیستم های جداگانه ای هستند اجرا کند به طور کلی یک سیستم واقعی را به چند سیستم مجازی در می آورد.

به تعریف دیگر مجازی سازی در واقع امثال ایجاد ماشین مجازی می باشد و مثل یک سرور یا کامپیوتر راستین عمل می کند و سیستم عاملی مجزا دارد در مجازی کردن مشکل انگیزه ها به دو مفهموم برخورد می کنیم.

· ماشین هاست Host Machine ، نوعی ماشین است که تکنولوژی مجازی متعلق به بهره‌گیری می کند.

· ماشین مهمان Quest Machine ، به راستی ماشین مجازی می باشد.

دلیل استفاده از هاست و مهمان این است که نرم افزاری که روی ماشین فیزیکی اجرا می کنید با نرم افزاری که روی ماشین مجازی اجرا می کنید قابل تشخیص دادن باشند، نرم افزار یا Firmware که بر روی دشوار اسباب هاست بدست ماشین مجازی ایجاد می کنید هایپروایزر اسم دارد.در ادامه با انواع مجازی سازی سرور و شبکه ، مزایا و معایب و همچنین شیوه کارکردن مجازی ساز و اینکه هایپرووایزر چیست بیشتر گفتگو می کنیم.

 

مزایای مجازی سازی سرور و شبکه
دلیل محبوبیت بالای این تکنولوژی مزایای آن می باشد که به شرح ذیل است:

· زیر آمدن هزینه ها برای راه اندازی و صرفه جویی در تعبيه مشکل انگیزه ها و ساز و برگ شبکه

· پایین آمدن خرج های پشتیبانی و نگهداری

· کم کردن بسیاری از خرج ها با استفاده از بهینه کردن فضای فیزیکی، تا حدی که کمبود جا برای حفاظت سرورو ساز و برگ آن را جبران کند.

· مختصر کردن هزینه های مربوط به مصرف برق مخصوصا در دیتاسنتر ها

· بالا بردن حداکثر توان سرور و ظرفیت منابع موجود در شبکه که سبب بهر وری بیشتر از دشوار اسباب می شود.

· امنیت بالا

· مختصر شدن زمان Downtime

· همانگی با تکنولوژی بروز شده در جهان و در ضمن کمکی مضاعف به حفظ محیط زیست

· به وجود آوردن پیرامون های Test & Development به صورتی که مقرون به صرفه باشد

· اطمینان خاطر برای اخذ بکاپ یا بازیابی سرور ها

· مستقل شدن سیستم عامل ها از سخت افزار و بالا رفتن قابلیت حمل و جابجایی

· ذیل آمدن برخی هزینه های مدیریتی و درنتیجه مدیریت آسانتر سرور ها و سرویس ها به این صورت که مدیران توانا خواهند بود در کنسول همگی جزییات را از سرور های خود رسیدگی کرده و مهار اکثریت روی شبکه و سرور خویش داشته باشند.

· امکان آپدیت و برپایی تغیرات برای کاربر با سرعت بالا و بدون وقفه

محصولات VMware برای پوشش دادن به چهار نیاز طراحی و ارایه می شوند:

محیط های فرآوری و تست نرم انگیزه ها ( Testing and Development Environments )
انسجام سرورها و کاهش هزینه ها ( Server consolidation & containment )
مدیریت کامپیوترهای شخصی ( Desktop Management )
تداوم سرویس دهی ( Business continuity )

یکی از اهداف مهم کمپانی VMware این است که تمام سخت افزارهای موجود در مرکز دیتا را بصورت مجازی در کمر بستن مشتریان خود قرار دهد تا مراکز دیتا بی گمان زیادی از خرید دشوار انگیزه ها بی بیچارگی شوند و محصولاتی همچون VDI و vSan و NSX و... این فرمایش را تحقق بخشیده اند.

مجازی سازی

 

سطوح مجازی سازی:
در سطح سرور ( Server Virtualization )
در سطح کامپیوترهای شبکه ( Desktop Virtualization )
در سطح برنامه های کاربردی ( Application Virtualization )

 

خدمات مجازی سازی سرور
خدمات مجازی سرور به 6 تقسیم :

Network
Server
(Desktop (VDI
Storage
Application

OS & Cloud

 

انواع مجازی سازی Virtualization Types
در این نوشتار 7 شیوه مجازی سازی را شناسایی کرده و در پیوسته چندی متعلق به ها را روشنگری دیتا ایم که عبارت اند از

1. برپایی فضای مجازی سرور یا Server Virtualization که به اسم سخت افزار Hardware Virtualization خوانده می شود.

2. دسکتاپ Virtual Desktop Infrastructure یا VDI

3. استوریج یا Storage Virtualization

4. نرم اسباب یا Software Virtualization

5. I/O یا I/O Virtualization یا IOV

6. شبکه یا Network Virtualization

7. دیتا یا Data Virtualization

 

مجازی سازی دسکتاپ چیست؟
از این نوع مجازی ساز برای انتقال پیرامون کاری یا دسکتاپ کاربران از رایانه های شخصی به فضای ابری کاربرد می شود در واقع به این صورت است که دسکتاپ کاربران را به صورت مجازی در می آورد و می توانند با استفاده از تجهیزاتی همانند کلاینت ها و زیرو کلاینت ها به دسکتاپ خویش دسترسی پیدا کنند که سبب می شود سیستم عامل باره کاربرد کاربران از دشوار انگیزه ها جدا بماند.

مجازی سازی

مجازی سازی نرم افزار
از آن به عنوان Application Virtualization هم استفاده می کنند با این روش نرم افزار می تواند از سرور ریموت اجرا شود در واقع مجازی سازی نرم انگیزه ها همان چیزی است که ما به عنوان فناوری مجازی ساز می شناسیم ولی مکانیسم نصب نرم انگیزه ها در آن فرق دارد برآیند اینکه نرم انگیزه ها های مجازی ساز مثل Virtual Box یا VMware، نرم انگیزه ها را کاملا مستقل و کامل اتمام می دهند که با این روش این توانایی را دارید تا نرم اسباب مورد نظر خود را برا جایی که می خواهید بهره‌گیری کنید، یک نکته کلیدی در این شیوه وجود دارد و آن جمع شدن کلیه فایل های نرم اسباب در یک فایل اجرایی می باشد. و فایل باره عقیده از دشوار اسباب متمایز می شود.

انواع مجازی سازی نرم افزار
· مجازی ساز سیستم عامل

· مجازی ساز اپلیکیشن

· مجازی ساز سرویس

· مجازی ساز Storage

Storage
مجازی سازی استوریج چند دستگاه استوریج را به صورت یک دستگاه در می آورد، یا می توان آن را به نامی کلی به نام استوریج های در دسترس گذاشت که به وسیله کنسول مرکزی می تاب آن را مدیریت کرد که مزایا و معایب آن به شرح زیر می باشد

مزایای Storage
· آسان بودن در بکاپ، آرشیو و ریکاوری بازیابی اطلاعات

· داشتن دسترسی بالا وDowntime پایین

· پیاده سازی مسیر های مترقی replication و reduplication و disaster recovery

· داشتن امنیت بالا

انواع مجازی سازی Storage
Hardware Assisted Virtualization
Kernel Level Virtualization
Hypervisor Virtualization
Para-Virtualization
Full Virtualization

مجازی سازی در شبکه
به هدف برپایی شبکه مجازی تو سرور می باشد که موجب ملحق شدن ماشین های مجازی و شکل دریافت Virtual Security Zone می شود

نحوه شغل Network Virtualization به این ترتیب می باشد: منابعی که در دسترس شبکه باشد را با یکدیگر ترکیب می کند وانگهی پهنای باند بین کانال ها به طور مستقیم هر یک از دیگری جدا می باشد و در هر لحظه می توانید آن را به دستگاه یا سرور خاصی گزین کردن دهید، که امنیت هر کانال به صورت مجزا تامین می شود.

 

انواع شبکه های مجازی
در حالت کلی شبکه ها به داخلی و بیگانه دسته می شوند که پیشه هر دو به درون یا بیرون سرور بودن مربوط می شود.

مجازی سازی داخلی
شبکه ای بر پایه نرم اسباب را ایجاد می کند به عنوان مثال نرم افزار VMware server و Microsoft Virtual PC.با پروا به پیچیده بودن این مجازی ساز می توانید متعلق به در فایروال مجازی، یا شبکه بندی مجازی و سویچینگ بهره‌گیری کنید.

مجازی سازی خارجی
External Virtualization با به کارگیری ابزار هایی مثل سویچ ها ، کارت ها و شبکه می تواند یک یا چند شبکه را به صوت مجازی ایجاد کند.:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 فروردين 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

بر اساس گزارش 9to5Mac، اپل به فروش محصولات هوشمندی مانند تلفن همراه، تبلت و رایانه معروف است؛ اما اکنون مدتی است که اطلاعاتی درباره‌ی تولید خودروی الکتریکی توسط این شرکت منتشر می‌شود. در طول سال‌های گذشته تصاویر متعددی از کانسپت خودروی اپل با نام احتمالی Apple Car دیده‌ایم؛ اما به‌تازگی یک وب‌سایت مقایسه‌ی‌ لیزینگ با نام Leasefetcher، اتومبیل‌های معروف و محصولات مختلف اپل را با هم ترکیب و نتیجه‌ی آن را به‌صورت  تصاویر رندر منتشر کرده است.

این وب‌سایت در توضیح مدل‌های ترکیبی خود از کانسپت احتمالی خودروی آینده اپل، می‌گوید:

ما با ترکیب چند مدل خودروی معروف با محصولات اپل، این رندرها را از کانسپت احتمالی Apple EV تهیه کرده‌ایم. آیا می‌توانید مسابقه دادن یکی از این خودروها را در بزرگراه تصور کنید؟

در ادامه می‌توانید تصویری که Leasefetcher پس از ترکیب نیسان GT-R و آیفون ۱۲ پرو به دست آورده است مشاهده کنید:

کانسپت اپل

در توضیحات این کانسپت آمده است:

هنگامی که از خودروهای متوسط مخصوص خانواده فاصله می‌گیریم، نیسان GT-R اسپرت را مشاهده می‌کنیم. این ابرخودروی جذاب در طول سال‌ها بارها مورد بررسی قرار گرفته و نیسان هرگز به عملکرد، طراحی و هندلینگ متوسط رضایت نداده است.

از سوی دیگر، اپل واقعا پس از تولید آیفون ۱۲ محصولات دیگر خود را پشت سر گذاشته است. نسخه‌ی استاندارد این محصول با صفحه‌نمایش ۶٫۱ اینچی Super Retina XDR همراه است. این دستگاه از جنس فولاد ضد زنگ و در برابر نفوذ آب مقاوم است (IP68). در آیفون ۱۲ از تراشه A14 Bionic استفاده شده و این دستگاه از اینترنت نسل پنجم پشتیبانی می‌کند. با توجه به مشخصاتی که از این دستگاه اعلام شد، مشخص است که جدیدترین تلفن همراه اپل یک دستگاه چشمگیر است که می‌توان در موارد بسیاری از آن استفاده کرد.

اگر اپل قصد داشته باشد با اولین اقدام خود در زمینه تولید خودروهای الکتریکی، یک گام مستحکم بردارد، نیسان GT-R یک پلتفرم عالی برای ترکیب با جدیدترین محصول این شرکت است و می‌توان نتیجه حاصل را یکی از بهترین کانسپت‌های ساخته‌شده در دنیای خودروهای الکتریکی دانست. رندر ما با رنگ نقره‌ای نیسان (Nissan’s Ultimate Silver) طراحی شده و دارای دستگیره‌های دری است که از دکمه‌های آیفون ۱۲ پرو الهام گرفته شده‌اند. علاوه بر این، ۳ چراغ جلو برای نشان دادن دوربین سه‌گانه و یک جلوپنجره به شکل لبه‌های بالا/ پایین آیفون ۱۲، طراحی این خودرو را به گوشی مورد نظر نزدیک‌تر می‌کنند. اساسا این کانسپت با احترام به سبک مینیمالیستی اپل که به‌نوعی امضای این شرکت تلقی می‌شود، طراحی شده است.

یکی دیگر از طراحی‌های منتشرشده توسط Leasefetcher، کانسپتی است که از ترکیب تویوتا سوپرا (Toyota Supra) با آیپاد کلاسیک (iPod Classic) خلق شده و زیبایی هر دو را درون خود جای داده است. در ادامه می‌توانید تصویر این خودرو را مشاهده کنید:

کانسپت خودروی اپل

در توضیحات این کانسپت آمده است:

تویوتا سوپرا یک خودروی بسیار زیبا است و واقعا شبیه به دیگر محصولات این شرکت نیست. ترکیب این خودرو با محصولات اپل به‌عنوان اولین خودروی الکتریکی این شرکت منطقی به نظر می‌رسد. سوپرا به یک موتور ۶ سیلندر خطی تند ۳ لیتری مجهز است که می‌تواند ۳۸۲ اسب‌ بخار قدرت تولید کند. این ویژگی می‌تواند برای خودروی اپل مهم باشد.

به همین ترتیب، iPod Classic یکی از قدرتمندترین آیپادهای اپل بود و هنگامی که در سال ۲۰۱۴، پس از ۷ سال، تولید آن متوقف شد، واقعا یک دوره‌ی خاص در محصولات این شرکت به پایان رسید. این دستگاه تا حداکثر ۱۶۰ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی به کاربر خود ارائه می‌داد و می‌توانست در خود ۴۰ هزار آهنگ را جای بدهد.

رندر ما سوپرای اسپرت و آیپاد کلاسیک معروف را با یکدیگر ترکیب کرده است. در این کانسپت نیز از اجزای محصول اپل در طراحی الهام گرفته شده است. برای مثال از شکل دکمه‌های آیپاد کلاسیک در بخشی از طراحی این خودروی الکتریکی نقره‌ای‌رنگ استفاده و جلوپنجره سه بخشی سوپرا با یک مدل صاف و مینیمالیستی جایگزین شده است و لوگوی اپل در مرکز آن قرار دارد.

تصاویر رندر دیگری نیز توسط این وب‌سایت منتشر شده‌اند که شامل ترکیب‌هایی از تویوتا Ioniq Electric و ماوس اپل (Apple Mouse)، هوندا E و آی‌مک G3 و در نهایت کیا Soul EV و iMac Pro می‌شوند. در ادامه تصاویر این محصولات را مشاهده می‌کنید:

کانسپت خودروی اپل

کانسپت خودروی اپل

کانسپت خودروی اپل

نظر شما کاربران زومیت درباره‌ی رندر کانسپت‌های منتشرشده توسط این وب‌سایت چیست؟ آیا به نظر شما اپل از چنین ترکیب‌هایی برای ساخت محصول بعدی خود الهام می‌گیرد؟ 

 

منبع: 

https://www.zoomit.ir/car/369494-apple-car-concept-images/:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 فروردين 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

به گزارش تسنیم، سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، در آخرین روز تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۰ مصادف با روز طبیعت از تفرجگاه‌ها، تفریحگاه‌ها و پارک‌های استان تهران بازدید هوایی کرد. او در این پایش هوایی به رصد محورهای مواصلاتی منتهی به پایتخت و ترددهای جاده‌ای پرداخت و گفت:

خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد و اکثر مردم طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا عمل کرده‌اند. مردم فهیم جامعه اسلامی همواره با پلیس در همه زمینه‌ها همکاری کرده‌اند، بحمدالله مردم عزیز مانند سال گذشته با توجه به شرایط کرونایی نسبت به پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت پایبند بوده و سعی کرده‌اند تا حد ممکن از منازل خود خارج نشوند. ان‌شاءالله به‌زودی شاهد نابودی ویروس کرونا خواهیم بود و مردم عزیز در نوروزهای آتی، سنت‌های سال نو را در آرامش و سلامت انجام خواهند داد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با حضور در مرکز کنترل ترافیک راهور، ضمن رصد محورهای مواصلاتی کشور، با اشاره به لزوم استفاده از تکنولوژی و فناوری‌های نوین در رصد جاده‌ها و محورهای مواصلاتی گفت:

امسال برای نخستین بار در نیروی انتظامی از پهپادها برای کنترل محورهای مواصلاتی در سطح کشور استفاده شد و در ایام نوروز بیش از ۱۰۰ خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند.

 

منبع: 

https://www.zoomit.ir/car-news/369497-during-iranian-holidays-cars-fined-by-uav/:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 فروردين 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

از آنجایی که تکنولوژی ویپ در کشور ما نسبتا نوپا ست، پیدا کردن بهترین شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات ویپ ( خدمات VoIP ) یکتا از دغدغه های مهم برای مدیرانی ست که رغبت دارند از مزایا و امکانات ویپ در سازمان خود سهم ببرند. با در کمر بستن دریافت جمعی از متخصصین کارآزموده و آموزش دیده در حوزه‌ی ویپ آماده است لغایت به این احتیاج پذیرش دهد.
انعطاف پذیری شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات ویپ ( VoIP ) گرد از مهمترین فاکتور ها برای تاسیس ویپ به چهره موفق است. چرا که هر سازمانی بر پای بست، اندازه، نوع ارتباطات، مشتریان، اهداف و تکاپو هایش انتظارات متفاوتی از خدمات ویپ ( VoIP ) دارد. به صورت گام به گام و با مشاوره ویپ کاملا رایگان در ساحل شما خواهد بود، با شناخت نیازهای شما از صفر لغایت صد راه اندازی ویپ را به بهترین صورت شدنی سپریدن می دهد و سپس با خدمات حمایت ویپ شما را همراهی خواهد کرد.
خدمات ویپ
در صورتی که میل دارید در مورد ویپ اغلب بدانید رهنمود می نماییم تاریخچه و مزایای ویپ را از یا صفحه‌ی ویپ ویکی‌پدیا با اسم مقاله ی صدا روی پروتکل اینترنت را مطالعه کنید.
راه اندازی ویپ
راه اندازی مراکز تلفن نرم افزاری ویپ مثل Elastix و Issabell بر سرور جدید یا موجود
راه اندازی مراکز تلفن IP-PBX از بهترین برندهای موجود در بازار ایران
راه اندازی کلیه سرویسهای بر پایه سیستم ویپ از قبیل پیوستگی دفاتر و کارخانجات و انبارها
راه اندازی گونه ها خطوط مبتنی بر ویپ ( VoIP ) مانند خطوط سیپ ترانک ( SIP Trunk ) مخابرات
تامین کلیه تجهیزات ویپ ( VoIP ) از نمایندگان معتبر و دارای گارانتی قابل اعتماد
راه اندازی ویپ
آیا نیاز به خدمات مشاوره ویپ دارید؟
در صورتی که هنوز برای بهره مندی از مزایای ویپ دودلی دارید توصیه می کنیم از خدمات مشاوره ویپ ( VoIP ) کاربرد کنید. در تمامی مراحل نصب و اجرای یک سیستم ویپ ( VoIP ) آمادگی خود را جهت مشاوره به مشتریان ارجمند اعلام می دارد. پرسنل تعلیم دیده و با تجربه در همگی این مراحل در ساحل شما هستند لغایت بهترین تدبیر و ساز و برگ متناسب با نیازهای سازمانتان را تاسیس نمایید. خدمات مشاوره ویپ ( VoIP ) شامل:
بازدید از محل پروژه و مشاوره حضوری بدون دریافت هزینه
نصب و راه اندازی ویپ ( VoIP )
مهاجرت از سانترال به ویپ ( VoIP )
راهکارهای گسترش سیستم فعلی ویپ ( VoIP )
برنامه ریزی جابجایی و تاسیس دوباره سیستم ویپ ( VoIP )
انتخاب راهکارها و ساز و برگ ویپ ( VoIP ) متناسب با نیازمندیهای سازمانی مشتری:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 فروردين 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

ستاد کرونا: مبتلایان به کرونا که سفر رفته‌اند، به ازای هر روز ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند

ستاد کرونا: مبتلایان به کرونا که سفر رفته‌اند، به ازای هر روز ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند

به ‌گفته سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، ۱۵ هزار مبتلا به کرونا که در ایام نوروز به سفر رفته‌اند، به ازای هر روز ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

سخن‌گوی ستاد ملی مقابله با کرونا روز ۱۲ فروردین خبر از خارج شدن بیش از ۱۵ هزار بیمار مبتلا به کرونا از قرنطینه و مسافرت آن‌ها در ایام نوروز داد. به‌ گفته‌ی وی، این افراد که با کد ملی رهگیری شده‌اند، به ازای هر روز ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا رئیسی در پایان جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد با توجه به عید دیدنی‌ها، خریدهای شب عید، افزایش دورهمی‌ها، بی‌توجهی به پروتکل‌ها و ازدحام‌ها شاهد خیز جدید بیماری در استان‌های متعدد و روند صعودی شیوع ویروس کرونا طی ۱۰ روز آینده هستیم. سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا می‌گوید بیماران جدید کرونایی در کشور، مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی هستند.

به‌ گفته‌ی علیرضا رئیسی، آمار مرگ و میر روزانه بر اثر کرونا که از روز گذشته سه رقمی شده است، تا سه هفته آینده ادامه خواهد داشت. سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا به افرادی که از سفر بازگشته‌اند، توصیه کرد دورهمی برگزار نکنند و تا ۵ روز رفت و آمدی با دیگران نداشته باشند.

در حال حاضر ۴۷ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۲۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۴۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۸ شهرستان در وضعیت آبی هستند. وزارت بهداشت با توجه به روند افزایشی بستری در اکثر نقاط کشور می‌گوید به‌زودی شهرهای بیشتری از جمله تهران، کرج و اصفهان قرمز خواهند شد.

پیش از این گفته شده بود واکسیناسیون عمومی کرونا در ایران زمستان ۱۴۰۰ آغاز می‌شود؛ حال با نزدیک شدن واکسن‌های ایرانی به مرحله سوم تست انسانی، پیش‌بینی می‌شود واکسیناسیون همگانی از مهرماه آغاز شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا گفت: «پیش‌بینی می‌کنیم از شهریور یا مهر واکسن‌های ایرانی را به میزان نیاز وارد بازار کنیم.»

گفتنی است مرحله سوم آزمایش بالینی واکسن تولید مشترک انستیتو پاستور و کشور کوبا از دهه سوم فروردین روی داوطلبان آغاز می‌شود. همچنین ممکن است واکسن کوو ایران برکت بتواند در اواسط مرحله سوم تست بالینی، مجوزی برای آغاز واکسیناسیون از اوایل تیر دریافت کند تا واکسیناسیون عمومی زودتر آغاز شود.

سخن‌گوی ستاد ملی مقابله با کرونا همچنین خبر داد که مراسم‌ مذهبی در ماه رمضان تنها در شهرهای آبی و زرد ترجیحاً در فضای باز برگزار می‌شود و در مورد برگزاری مراسم شب‌های احیا نیز مجدداً در کمیته تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

منبع: 

https://www.zoomit.ir/health-medical/369503-corona-patients-travelled-nowrouz-penalty/

 

 :: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 فروردين 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

مایکروسافت در گفت‌وگو با  ورج اعلام کرد که اطلاعات بیشتر درباره این رویداد به‌زودی منتشر خواهد شد. به گفته‌ی مایکروسافت، این رویداد مکانی برای توسعه‌دهندگان، معماران، استارتاپ‌ها، دانش‌آموزان، برنامه‌نویسان و افرادی خواهد بود که به‌دنبال به اشتراک گذاشتن اطلاعات هستند تا مسیرهای جدیدی برای خلق نوآوری‌های آینده به وجود بیاورند.

در حال حاضر صفحه مربوط به رویداد بیلد در وب‌سایت مایکروسافت اطلاعات جدیدی پیش روی کاربران قرار نمی‌دهد و اطلاعات آن مربوط به رویداد سال گذشته است. در صفحه بیلد ۲۰۲۱ تنها به تاریخ برگزاری این رویداد اشاره شده است و باید منتظر اخبار جدید باشیم.

رویداد بیلد ۲۰۲۰ هم به‌صورت آنلاین برگزار شده بود. یک رویداد ۴۸ ساعته کاملا رایگان که از ورکشاپ‌ها و سخنرانی‌های مختلف تشکیل شده بود و تمام آن‌ها به‌صورت آنلاین پخش شدند.

مایکروسافت بیلد به شکل خاص توسعه‌دهندگان را هدف قرار می‌دهد و در آن، مایکروسافت تغییرات ویندوز، آفیس، اج و سرویس‌های مختلف را به اشتراک می‌گذارد. در رویداد سال گذشته Fluid Framework، لانچر PowerToys Run و Project Reunion به نمایش درآمدند.

زمان برگزاری این رویداد در حالی اعلام شد که همچنان روند شیوع کرونا در آمریکا بالا است و تا این لحظه ۳۰ درصد از جمعیت این کشور واکسینه شده‌اند. البته مرکز کنترل و پیشگیری بیماری این کشور اعلام کرده که مردم بهتر است در تجمعات بزرگ شرکت نکنند و این موضوع شامل افرادی که واکسن دریافت کرده‌اند هم می‌شود.

سخنگوی مایکروسافت اعلام کرد که حفاظت از مخاطبان این شرکت یکی از اهداف آن‌ها است و به همین دلیل بیلد امسال هم به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

 

منبع :

https://www.zoomit.ir/exhibition/369493-microsoft-build-may-remote-developer-conference/:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 فروردين 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

چگونگی خرید سایت از مهم ترین و کلیدی ترین قدم ها برای سبقت دریافت از رقبا است.

چقدر به ترقی کسب و کار خودتان اهمیت می دهید؟ آیا در برنامه ریزی های خویش قدمی برای اینترنتی کردن کسب و کارتان درنظر گرفته اید؟

به گفته ی بیل گیتس: اگر سوداگری شما اینترنتی نباشد، سایر کسب و کار نیست!

همین جمله بس است الی متوجه شویم داشتن سایت باعث رسیدن به پله های بالاتر در مقوله ی کاری شما است.

اگر شما هم به الزام طراحی سایت و شناسایی هرچه اغلب برند خود باور پیدا کرده اید،

از شما دعوت می کنیم در پیوسته ی این نوشتار همراه ما باشید تا بهترین شیوه برای داشتن یک ساخت سایت و البته قدرتمند را با شما درمیان بگذاریم.

 

drwpress.com buy site website design 002 300x169 - خرید سایت

 

خرید سایت و راه اندازی سوداگری اینترنتی
برای ورود به دنیای کسب درآمد اینترنتی بدون مرز و حد جغرافیایی و زمانی باید به سمت خرید سایت و طراحی وب سایت برویم چراکه کسب درآمد اینترنتی مستلزم یک پایگاه فروش آنلاین می باشد.

پایگاه فروش آنلاین می تواند بعنوان فروش محصولات یا خدمات ، ارائه مشاوره در گویه های مختلف ، تبلیغات و … بسیاری ایده خلاقانه برای کسب درآمد اینترنتی باشد.

خرید سایت یعنی سفارش طراحی تارنما طبق گویه کاری شما است که توسط آن تاسیس سوداگری اینترنتی شما شروع می شود و می توانید بعنوان یک سرمایه گذاری میان مدت کسب درآمد اینترنتی فوق العاده ای داشته باشید.

 

ساخت سایت و سوالات مربوط به آن
خرید سایت با اهداف مختلفی انجام می گیرد. بسیاری از سایت ها از آن یک شرکت بازرگانی اند که در آن به خرید و فروش می پردازند.

برخی از سایت ها شخصی اند و محلی برای تبادل اطلاعات هستند.

برخی سایر از صفحات مربوط به مشاغل ویژه و به نوعی ویترین یک شغل خاص هستند.

وابسته به کارآیی که از سایت انتظار دارید، بهتر است طراحی آن را به یک کمپانی خاص ودیعه شود.

ساخت برخی از سایت ها یک قالب حاضر دارند اما برخی دیگر از آنها، بر اساس سلیقه ی کارفرما به شکل خاصی طراحی می شوند.
قیمت خرید سایت با پروا به متغیرهایش از یک میلیون تومان به بالا است.

برخی از طراحان سایت در افزایش رتبه و سئو سایت به کاربران خود راهنمایی می کنند.

مهم ترین هدفی که یک فرد یا یک شرکت برای سفارش سایت دارد، دیده شدن بدست کاربران و مشتریان است.

طراحان سایت با اعمال نظریاتشان بر روی سایت شما، توان سئو شما را افزایش می دهند.

با حمایت مدیران فروش سایت ها مشکلاتی از جمله پهنای باند، ترافیک سایت و … سریعاً بررسی و اصلاح می شود.

 

drwpress buy site pic 01 min 300x138 - خرید سایتساخت سایت و سوالات مربوط به آن

چگونگی طراحی و ساخت سایت
اگر به تعقیب چگونگی خرید سایت هستید، با یک جستجوی ساده در اینترنت با سایت های مختلفی با محوریت فروش سایت برمی خورید.

هر کدام از این سایت ها با آپشن هایی که ارائه می دهند مبلغ متفاوتی را پیشنهاد می دهند.

خرید و فروش سایت امروزه سایر به کار بسیار آسانی تبدیل شده است و با یک کلیک میسر می شود.

برای چگونگی خرید یک سایت نیاز به اطلاعاتی دارید که با تماس با حامی براحتی به آنها دسترسی پیدا می کنید.

برای این شغل دربایستن به خرید هاست یا سرور برای حفاظت فایل دارید، همچنین خرید پهنه و ثبت گستره نیز از سایر نیازهای شماست.

در پیوستگی اگر شما طراحی مخصوصی برای سایت مد نظر دارید، آن را با طراح سایت در وسط می گذارید.

پشتیبانان فروش سایت به شما کارکردن با پنل مدیریت سایت را آموزش می دهند.

با توجه به خرج ای که می خواهید برای سایت کناره بگذارید و گونه استعمال سایت به آن چیزی که چشمداشت دارید، خواهید رسید.

از نکاتی که باید قبل از ساخت سایت به آن توجه داشته باشید، گونه امکاناتی است که یک سازنده ی سایت در پسندیدن شما خواهد گذاشت.

اگر در نخست بدلیل هزینه ی پایین یک برند ویژه را برای ساخت سایت انتخاب کردید، در پیوستگی نباید چشمداشت این را داشته باشید که امکانات بیشتری برای شما فراهم کند.

برای اطلاع یافتن از چگونگی خرید سایت بهتر است که در پیش درآمد با شناخت نیازهای خودتان برای برپایی سایت به اینترنت مراجعه کنید

و از وسط صدها سایت برتر و قابل اعتمادی که در گوگل شناخته شده اند، یکتا را برای طراحی سایت گزینش کنید.

فراموش نکنید که نام سایت انتخابی، گزینه بسیار حساسی است که نیاز به تفکر زیاد دارد.

 

drwpress buy site pic 02 min 300x260 - خرید سایتچگونگی طراحی و ساخت سایت

قیمت ساخت سایت
هزینه‌های که بابت خرید یک سایت باید بپردازید با پروا به سلیقه ی شما می تواند مختصر یا بسیار شود.

برای نمونه اگر یک سایت غیر اختصاصی بخواهید بالطبع هزینه کمتری باید بپردازید،

اما یک سایت اختصاصی با طراحی سخت، خرج اکثریت را در برمی گیرد.

برای ساخت سایت فروشگاهی بدلیل بخش بندی های دقیق و شدامد بالا، خرج بیشتری باید پرداخت.

یکی دیگر از مواردی که در قیمت تاثیر دارد، گزینش برنامه ای است که با آن طراحی سایت انجام می شود.

برای نمونه وردپرس برای طراحی برنامه ارزان تری است.

بسیاری از افراد برای به گذرگاه انداختن سایتشان به کمپانی های معتبر مراجعه می کنند و از اول لغایت واپسین،انجام کار را به آنها می سپارند.

در این میانی اشخاصی هستند که معتقدند برای راه اندازی یک سایت فقط خودشان کافی هستند.

شاید تاسیس سایت در پیش درآمد فرمایش معضل به نظر نرسد ولی در پیوستگی با مشکلاتی که ممکن است بر راز گذرگاه مدیریت سایت قبل بیاید، باعث ناتوانی در عمل می شود.

معمولاً سازندگان سایت مبلغی را ماهیانه یا سالیانه بابت خدماتی که ارائه می کنند، از شما دریافت می کنند.

با مدیریت قوی، صرف سررسید کافی برای دریافت اطلاعات مربوط به سایت، بروز کردن اطلاعات و سامان بندی می توانید با تاسیس یک سایت درآمد بالایی کسب کنید.

 

drwpress buy site pic 03 min 300x209 - خرید سایتقیمت ساخت سایت

بعد از ساخت سایت چه کنیم؟
مفهوم درآمد زایی یگانه از بزرگترین دغدغه های آدمی امروز است.

در این شرایط خرید سایت و کسب درآمد از طریق آن روش خوب و قابل قبولی به نظر می رسد.

برای تاسیس یک سایت بس است خلاقیت خود را به پیشه بگیرید.

اگر می خواهید سایتی بخرید و در آن مشغول به پیشه شوید، بهتر است ایده جدیدی داشته باشید.

همیشه دربایستن به ابداعات عجیبی نیست، گاهی با کمی خلاقیت، شما به یک برند معروف تبدیل می شوید. پیش از آنکه برای خرید سایت اقدامی بکنیم، بهتر است به یک قطعیت در تصمیم خویش برسیم.

بعد از آنکه راهمان را مشخص کردیم، سعی نماییم از سایت های معتبر و کامیاب یاد بگیریم.

یادگیری به منظور کپی برداری نیست.

ما می توانیم از سایت ها، مشخصات و ویژگی های خوب که مایه علاقمندی ملت به آن سایت شده است را گرفتن کنیم و این ویژگی ها را در سایت خودمان به کار بگیریم.

وابسته به کارآیی سایت تان اقدام به خرید هاست و گستره کنید که در ادامه این دو مورد قابل تمدید هستند.

برای تاسیس یک سایت معتبر فروشگاهی بهتر است که علاوه بر افرادی که بعنوان کارمند فروش در سایت مشغول به شغل می شوند،

چند شخص کارآزموده در حوزه کامپیوتر دائماً نظارت روی سایت داشته باشند لغایت در چهره بروز مشکل با پشتیبانان فروش سایت این سخت را حل نمایند.

 

drwpress buy site pic 04 min 300x294 - خرید سایتبعد از ساخت سایت چه کنیم؟

پس از ساخت سایت
پس از خرید سایت برای بالا بردن بازدید آن باید به نکات مهمی پروا کنید.

چون مهم ترین جستار برای یک سایت موفق، بازدید زیاد از آن و رتبه ی بالای آن در گوگل است،

در بخش وارد کردن داده ها و اطلاعات باید از کسان خلاقی بهره‌گیری کنید الی در زمینه‌ی سئو اطلاعات کافی داشته باشند و با حل کردن به موقع مشکلات، سایت شما را به یک سایت سریع و پر بازدید تبدیل کنند.

فراموش نکنید که داشتن یک سایت پیشه سهولت نیست و نیاز به مراقبت و همراهی دارد.

در این گذرگاه از افراد با استعداد و خوش فکر استفاده کنید الی سایت شما را به یک برند معتبر تبدیل کنند.

 

drwpress buy site pic 05 min 300x111 - خرید سایتپس از ساخت سایت

چرا ساخت سایت مهم است ؟
افراد متخصص و سوداگری های مختلف باتوجه به چشم وهمچشمی زیاد شدید در جذب مخاطبین و مشتریان خود همواره در صدد سبقت دریافت از یکدیگر هستند

که داشتن فضای پسندیده و بی نهایتی بدست طراحی تارنما حرفه ای کمک بسزایی می کند.

خرید سایت می تواند فضایی را با ازآنش حقیقی یا حقوقی در برگزیدن شما پیمان دهد لغایت با سرمایه گذاری کاملا صحیح بتوانید کسب درآمد بسیار راحتی را در بستر اینترنت داشته باشید.

هر تخصصی یا هر نوع خدمت یا محصولی را با یک ساختار استاندارد در چیدمان استراتژی راه اندازی سوداگری اینترنتی بدست خرید سایت برای همه کسان فراهم می آورد

چراکه امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و همه مانع شدن استفاده از فضای اینترنت در بین ملت ، کسب درآمد راحت را برای مشاغل فراهم آورده است.

 

چرا ساخت سایت مهم است ؟

 

داشتن ویترین در اینترنت بصورت همیشه یا مغازه کرایه ای
تصور کنید محصولاتی را دارید که میخواهید به فروش بگذارید ، حال باید تصمیم بگیرید خرج های زیادی بابت اجاره ملک ، آب ، برق ، گاز ، رفت و آمد و … را بپردازید لغایت بتوانید با در عقیده دریافت محدودیت زمانی و مکانی مشتریان حضوری را جذب کرده و محصولات و کالاهای خود را به فروش بگذارید !

در مقابل می توانید با خرید سایت با کمترین خرج ، با مالکیت صد درصد حقیقی یا حقوقی بدون پرداخت خرج های گزاف اقدام به فروش کالاهای خود در بستر اینترنت و بدون محدودیت زمانی و مکانی نمائید.

 

داشتن ویترین در اینترنت بصورت دائم یا مغازه کرایه ای

 

چشم اندازی بر آینده کسب و کارها
با گسترش فناوری و تغییر شرایط اقتصادی بر کسب و کارها و کمپانی های مختلف ، و وانگهی محدودیت های زمانی و مکانی حاکم بر تجارت آفلاین ، خرید سایت ( طراحی سایت شرکتی با سئو چیره دست ) توانسته است

در جهت پیشرفت مشاغل و برداشتن این محدودیت ها تأثیر خویش را بر بازرگانی گذاشته و فضای تجارت آنلاین را برای کل فراهم کند.
خرید سایت اینترنتی سایر مختص به یکسری افراد یا کسب و کارهای ویژه نیست بلکه به نوعی همه گیری خود را در سطح جامعه به اثبات رسانیده است

چراکه امروزه مردم با در دست داشتن تلفن های هوشمند نیازهای خویش را برطرف می کنند.

ما در تیم طراحی سایت رویا وردپرس ، توانسته ایم با تکیه بر اعتمادی که مشتریانمان به ما کرده اند

و اعتباری که طی بیش از یک دهه کسب کرده ایم را سرلوحه خود قرار دهیم تا بتوانیم شرایط خرید سایت و بها ساخت سایت را برای عموم افراد و مشاغل مختلف فراهم کنیم.

 

کسب درآمد اینترنتی گذرگاه حل درماندگی اقتصادی
هر روزه با افزایش نرخ تورم ، ارز و … گواه جهش های مختلف اقتصادی هستیم که همگی کسان و کسب و کارهای مختلف را تحت الشعاع خویش قرار می دهد.

مرتب افرادی را می بینیم که در شرایط اقتصادی خاص درماندگی بدی را متحمل شده اند چراکه سطح درآمد ها تحت تأثیر شرایط مختلف قرار گرفته است.

همواره گفته ایم که هر شخصی ، هر کسب و کاری در هر گویه ای و در هر تخصصی می تواند با خرید سایت به دنیای بازرگانی الکترونیک ورود پیدا کرده و کسب درآمد اینترنتی خود را از راه خرید سایت بدست آورد.

در وحله اول شاید سخت به نظر رسد ولی ساده بگوییم که شما می توانید حتی با تخصص نویسندگی ، درودگری ، شیشه بری ، پاکیزگی و … حائز کسب و کار اینترنتی شخصی خود باشید و از راه خرید سایت به درآمد بی مرز و مرز اینترنتی دست یابید.

 

استراتژی رشد برای ورود به بازرگانی الکترونیک یا داشتن وب سایت
صرفا خرید سایت و طراحی تارنما مسیر درآمد را مفتوح نمیکند بلکه نیازمند یک چیدمان استراتژی چیره دست در راستای به درآمد رساند کسب و کار اینترنتی بعداز خرید سایت است.

داشتن اعتماد بنفس کافی در ابتدا زیاد مهم و کارآمد هست.

تبلیغات ، به کارگیری خدمات سئو چیره دست ، استفاده از بیشینه گنجایش شبکه های اجتماعی ، فرآوری محتوای سئو شده برای سایت و … کل و همه اقدامات بعدی پس از خرید سایت است.

تیم رویا وردپرس همواره مشتریان خود را بعد از ارائه خدمات طراحی سایت تنها نگذاشته بلکه الی به درآمد رساندن تارنما مشتریان بعداز خرید سایت با کمترین خرج در کنار آن ها ایستادگی می کند.

همانطور که اعتبار و آوازه تیم رویا وردپرس می گوید ، تخصص ما در حوزه دیجیتال مارکتینگ ، سئو ، طراحی سایت و تبلیغات همواره در خدمت رسانی به مشتریان و کاربران فضای اینترنت می باشد.

 

قیمت طراحی سایت اینترنتی
قیمت خرید تارنما در بین شرکت های طراحی سایت متفاوت است.

شما باید طبق بودجه در عقیده گرفته برای خرید سایت یا بهتر بگویم بها طراحی سایت چیره دست خویش اقدام به جستجو کنید الی سفارش طراحی سایت خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید.

هزینه خرید تارنما می تواند براساس امکانات مورد احتیاج شما و نوع طراحی سایت در خواستی شما متفاوت باشد.

تعرفه خرید سایت همواره احد از مهمترین دغدغه های کاربران و مشتریان می باشد که باتوجه به شرایط اقتصادی حال حاضر زیاد دارای اهمیت است.

ما در تیم طراحی سایت رویا وردپرس با در عقیده اخذ دغدغه های شما ، توانسته ایم بهترین و ایده آل ترین خرج خرید سایت با بالاترین امکانات و کیفیت را در گزین کردن شما قرار دهیم.

 

مراحل خرید سایت
قبل از اقدام به خرید سایت بهتر است اطلاعات کافی درباره محتوای سایت خویش داشته باشید.

درک کامل از ارائه ی خدمات و محصولات ما می تواند در خرید سایت کمک کند.

در قدم اول شما باید تصمیم بگیرید خرید چه گونه سایتی می تواند تمام نیازهای شما را پوشش دهد.

در صورتی که شما دربایستن به بستری برای معرفی و فروش خدمات و محصولات خویش دارید بهتر است سفارش خرید سایت فروشگاهی را به ثبت برسانید.

اما برای شناسایی سازمان ها یا آشنایی شرکای تجاری با اهداف کمپانی گزینش و خرید یک سایت شرکتی بدون وجود فروشگاه نیز پاسخگوی بیچارگی شما است.

در صورتی که قصد دارید محتوای آموزشی یا خبری روی سایت پیمان دهید بهتر است خرید سایت خبری را برگزیدن کنید.

پس از تصمیم گیری در مورد محتوای سایت، موعد انتخاب اسم پهنه مناسب می رسد.

انتخاب نام پهنه یا همان آدرس وبسایت شما شدنی است بیشترین موعد را در فرآیند خرید سایت از شما بگیرد.

قدم بعدی برگزیدن هاست مناسب است.

یک هاست نیرومند بستر مورد دربایستن شما را برای حفاظت از اطلاعات و فایل های سایتتان فراهم می کند و البته نقش مهمی در سرعت سایت شما خواهد داشت.

 

طراحی سایت ارزان و کارآمد
پس از گزینش نام گستره و گزینش هاست مناسب سررسید طراحی سایت میرسد.

از موارد مهمی که در هنگام خرید سایت باید حتما به آن توجه نماییم خرج پایانی آن می باشد.

کدنویسی و طراحی قالب ویژه علاوه بر صرف هزینه، انرژی و سررسید زیادی نیز از شما خواهد گرفت بعلاوه شدنی است در نهایت به آنچه دلخواه داشتید دست نیابید.

به همین هدف ما به شما رهنمود می نماییم از سیستم مدیریت محتوای وردپرس کاربرد کنید. در سال ۲۰۰۳ نرم اسباب کد مفتوح وردپرس بدست مت مولنوگ وارد بازار شد.

در آن سررسید از وردپرس برای ایجاد وبلاگ ها استفاده می شد.

رفته رفته به دلیل رایگان بودن و انعطافی که در این سیستم هستی داشت و به همه ی علاقه مندان دستور می داد به راحتی آن را ویرایش کنند، توانست تبدیل به بهترین گزینش برای طراحی سایت ارزان و نیرومند شود.

وردپرس به شما کمک می کند لغایت هر وبسایتی از قبیل سایت خبری، سایت فروشگاهی ، سایت آموزشی و یا سایت شرکتی را به راحتی طراحی کنید.

از آنجایی که وردپرس یک سیستم متن مفتوح میباشد و بطور پیوسته در حال بروزرسانی است پس درباره امنیت و کارآیی وبسایت خویش نگران نباشید.

با داشتن پسینیان نسخه از وردپرس و نصب آن روی لوکال هاست شما فقط یک قدم سایر الی پایان طراحی وبسایت خود خواهید داشت و آن انتخاب پلاگین وردپرس و افزونه وردپرس است.

 

طراحی سایت ارزان و کارآمد

 

قالب وردپرس مناسب
قالب وردپرس تمام نما سایت شما در سمت کاربر را دربرگیرنده می شود.

به زبان ساده تر هرچیزی که مشتریان و کاربران سایت می بینند به راستی مربوط به قالب سایت است.

چینش بخش های مختلف، رنگ بندی و المان های متنوع در صفحات، نما منو ها در هدر و فوتر سایت تماما به قالب برمی گردد.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس با کمترین هزینه گزینه های بیشماری از قالب های گوناگون و قشنگ را برای شما فراهم کرده است که می توانید متناسب با محتوای سایت، قالب مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بسیاری از این قالب ها شدنی است به مجانی در کمر بستن شما قرار گرفته باشد هرچند قالب های غیر مجانی امکانات بیشتری را برایتان فراهم می کنند.

 

ویژگی های قالب وردپرس در طراحی سایت
یک قالب وردپرس به شما این فرصت را می دهد تا چیدمان صفحات سایت را به شکل های گوناگون تغییر دهید.

علاوه بر این که می توانید از صفحات آماده در قالب استفاده کنید شما وانگهی امکان طراحی المان ها به سلیقه خویش را نیز خواهید داشت.

از خاصیت های مهم و آفرین انگیز قالب وردپرس بهره‌گیری آسان از عکس ها و ویدئوها در طراحی سایت است.

شما به راحتی می توانید با کشیدن تصاویر و رها کردن آنها در صفحه ی مورد عقیده به متن خود تصویر اضافه کنید.

با انتخاب المنت مخصوص صدای باره نظرتان را در صفحه بگنجانید و یا کاربران را به دید ویدئو نماهنگ دعوت کنید.

استفاده از قالب وردپرس الی کران زیادی نیاز شما به یک طراح رابط کاربری را تفریق می دهد

چرا که پس از نصب قالب علاوه بر هستی صفحات حاضر ی انتشار، آیتم های گوناگون پالت های رنگی نیز در گزین کردن شما پیمان خواهد گرفت

که می توانید رنگ متناسب با لوگو کمپانی خود را برای داشتن ظاهری جذاب تر برگزیدن کنید.

نکته ی مهم سایر در آخر طراحی تارنما ، نمایش وبسایت در دستگاه های گوناگون است.

باید این مژده را به شما بدهیم که یک سایت وردپرس کاملا واکنشگرا یا رسپانسیو طراحی می شود.

این فرمایش سبب می شود که نیازی به داشتن یک اپلیکیشن موبایلی برای سوداگری خود نداشته باشید و کاربران از راه تلفن همراه خویش یا تبلت ها و نوت بوک های گوناگون وارد سایت شما شوند.

 

ویژگی های قالب وردپرس در طراحی سایت

 

وجود افزونه ها در قالب وردپرس
از خاصیت های قابل ذکر قالب های وردپرس هستی پلاگین ها یا همان افزونه های وردپرس است که امکان ایجاد بخش ها و ویژگی ها جدید به وبسایت درحال طراحی شما را فراهم می کنند.

به عبارت ساده تر شما می توانید افزونه ها را مانند برنامه های برنامه نویسی شده ی کوچکی در عقیده بگیرید که پس از نصب می توانند وظیفه ی اتمام یک کار مشخص را برعهده بگیرند.

برای مثال شما با نصب افزونه فرم تماس توانا خواهید بود طراحی یک فرم تماس با تب های باره نظرتان را اتمام دهید لغایت کاربر از راه آن فرم پیام و درخواستش را برای شما ارسال کند.

از مهم ترین افزونه های وردپرس، افزونه های فروشگاه ساز هستند.

اگر شما سایت فروشگاهی خریده باشید حتما بعدها با گرد از پلاگین های معروف فروشگاه ساز مثل ووکامرس سر و شغل خواهید داشت.

این افزونه تمام قابلیت های یک فروشگاه اینترنتی را بر روی سایت شما اضافه خواهد کرد.

البته این نکته را درنظر داشته باشید که قالب انتخابی شما باید از این خاصیت پشتیبانی کند.

با نصب ووکامرس به راحتی می توانید محصولات را بر روی سایت پیمان دهید، مشخصات آن ها را توضیح دهید، قیمت گذاری کنید و تصاویر محصول را به نمایش بگذارید.

تعداد افزونه ها بیشمار است ولی بسیاری از این افزونه ها نیز مثل قالب های وردپرس بصورت کاملا مجانی در اندوختگاه وردپرس برای دانلود پیمان گرفته اند که می توانید در مورد ویژگی های هر افزونه بیشتر بدانید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

چگونگی خرید سایت در رویا وردپرس
ما در رویا وردپرس تمامی امکانات لازم برای خرید سایت را برای شما فراهم کرده ایم.

اگر تاکنون تصمیم خود را برای خرید سایت گرفته اید بهتر است همین حالا سفارش طراحی سایت خودتان را در رویا وردپرس ثبت کنید،

پس از ۲۴ ساعت سایت خویش را تحویل بگیرید و وارد مرحله جدیدی از ترقی شوید.

اما اگر همچنان در قیمت خرید سایت وردپرسی مردد هستید بهتر است کمی بیشتر درمورد این سیستم مدیریت محتوای دوست داشتنی و قدرتمند بدانیم.

تا اینجا درباره محبوبیت وردپرس و امکانات بی کران آن در طراحی سایت صحبت کردیم ولی عوامل دیگری نیز در دیده شدن سایت شما کارساز هستند.

 

هزینه بها و وضعیت خرید سایت
باید توجه داشته باشیم در قیمت خرید سایت یکتا از دغدغه های افراد خرج طراحی سایت ارزان می باشد

چراکه با هستی شرایط اقتصادی حاکم بر کسب و کارهای گوناگون بودجه های کمی در دسترس پیمان دارد.

سایت ها و کمپانی های مختلفی با تعرفه طراحی سایت ارزان شما را حیرت زده می کنند

اما باید توجه کنید کدام گردآور به نسبت امکانات و خدمات بهتری ارائه می دهد.

قیمت خرید سایت یگانه از مواردی است که توجه به آن مستلزم تحقیق بشتر است.

ما در تیم رویا وردپرس با ارائه تعرفه طراحی سایت ارزان

توانسته ایم سهم نکوداشتن در بین کاربران و مشتریان داشته باشیم

چراکه بها طراحی سایت ما در بین رقبا قابل توجه و بسیار زیر تر می باشد.

تعرفه های طراحی سایت امروزه زیاد متفاوت است

چراکه بازار قصد متفاوت است

اما پروا به بها خرید سایت مقرون به صرفه بودن آن

برای بسیاری از کسان و کسب و کارهای مختلف مهم است.

هزینه طراحی سایت ارزان می تواند شما را با یک گزینش اشتباه با شکست مواجه کند

اما در مقابل با برگزیدن یک تیم حرفه ای طراحی سایت شما را به اوج کسب درآمد اینترنتی

توسط هزینه طراحی سایت ارزان می رساند.

 

طراحی وب سایت یا خرید سایت
اگر در موتورهای جستجو به پیگیری ثبت سفارش طراحی سایت هستید

فرقی نمی کند خرید سایت جستجو کنید یا طراحی سایت بدلیل اینکه خواسته شما بسیار مهم است.

شرکت ها و سایت های مختلفی هستی دارند که خرید سایت را برای شما میسر می کنند

تا بتوانید از خدمات تخصصی طراحی سایت بهره‌گیری کنید.

تیم طراحی سایت رویا وردپرس با سابقه ای بیش از ۱۳ سال تکاپو پیشه ای

و طراحی و تاسیس بیش از ۷۰۰ وب سایت این اطمینان خاطر را برای کاربران و مشتریان عزیز به ارمغان می آورد

تا بتوانند با اعتماد کامل اقدام به خرید سایت نمایند.

 

اهمیت سئو در طراحی سایت
خبر بد این است که شما تنها با بها وضعیت خرید سایت نمی توانید گوی سبقت را از رقیبان بربایید!

آنچه در طراحی سایت ارزان رویا وردپرس و بعد متعلق به اهمیت دارد

رتبه وبسایت شما در موتورهای جست وجو است.

و تازه خوب این است که سیستم مدیریت محتوای وردپرس

کاملا مطابق با الگوریتم های رتیه بندی غول موتورهای جست وجو یعنی گوگل، کدنویسی شده است.

اگر با مفهوم سئو سایت آشنا نیستید

می توانید زمان هایی را انگاشت کنید که در جست وجوی موضوعی از گوگل کمک گرفته اید

و گوگل لیستی از سایت های گوناگون و تیترهایی مرتبط با سوژه موردنظرتان را نمایش می دهد.

در این موارد معمولا سایت هایی که در رتبه های بالاتر هستند

شانس اکثریت برای جذب شما دارند و بی گمان هرچه رتبه سایت شما در گوگل بهتر باشد،

بازدید کننده های بیشتری خواهید داشت.

لازم به بیان است که رسیدن به رتبه پذیرفتنی در گوگل سررسید و تخصص اخص ای را می طلبد.

رویا وردپرس با درنظر دریافت این موارد طراحی سایت شما را با سیستم مدیریت درونمایه وردپرس

و مطابق با فاکتورهای موثر در رنک سایت شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

 

خرید سایت با کمترین هزینه
مورد دیگر بعد از ساخت سایت شما امکان سفارشی سازی سایت است.

ممکن است بعد از مدتی احتیاج داشته باشید تغییراتی در ظاهر سایت خویش ایجاد کنید.

در اینجا هم وردپرس و توابع آن به کمک شما می آیند.

افزونه وردپرس بسته های کدنویسی شده به زبان php هستند

که میتوانید با به کارگیری آن ها قالب مورد نیاز خودتان را طراحی کنید

و یا برای افزودن خاصیت های جدید به سایت افزونه جدیدی را کدنویسی کنید.

پس از انجام ساخت سایت شدنی سوالی ذهن شما را مشغول کند:

آیا وبسایت من از امنیت کاملی برخوردار است؟

باید بگوییم بله. پیشتر درمورد متن مفتوح بودن وردپرس صحبت کردیم،

این موضوع در شناخت راه های نفوذ هکرها به وبسایت ها کمک شایانی داشته است

و برنامه نویسان در سراسر جهان با شناخت باگ های موجود کوشش در رفع آن ها داشته اند.

وردپرس با هربار انتشار نسخه ی جدید و در هر آپدیت بیش از قبل موارد امنیتی را رعایت کرده است

و دیوار محکمی در مقابل نفوذ هکرها ایجاد کرده است.

 

خرید سایت با کمترین هزینه

 

انتخاب هاست رویا وردپرس
هرچند نمی توانیم هیچ نرم اسباب یا وبسایتی را بطور کامل ایمن بدانیم

اما انتخاب هاست پسندیده نیز می تواند در رسیدن به این امر مهم کارایی گذار باشد.

انتخاب هاست مناسب علاوه براین که می تواند از هک شدن سایت شما بازداری کند،

در سرعت و بارگذاری سایت که احد از فاکتورهای مهم سئو می باشد نیز دخیل است.

بهتر است بدانید که با رعایت فاکتورهای سئو در درونمایه و لینک سازی باز هم

نمیتوانیم منکر کارایی بسزای سرعت بارگذاری سایت شویم.

از سایت های کاربردی جهت آنالیز سرعت وبسایت می توانیم gtmetrix را شناسایی کنیم.

در این سایت بعد از وارد کردن آدرس وبسایت خود

میتوانید مواردی که سرعت وبسایت را با ایراد روبرو کرده اند را معرفی کنید.

رویا وردپرس با انتخاب هاست قدرتمند و پرسرعت ایران و آلمان

تمام بیچارگی شما از لحاظ سرعت و امنیت را استجابت داده است.

 

طراحی سایت کابوس نیست
برای کسانی که آشنایی با روش شغل با وبسایت را ندارند، مدیریت سایت بختک ابهت است.

اما خوشبختانه سیستم وردپرس با پنل مدیریتی آسان و جامع خودش بهترین گزینه برای این افراد است.

همچنین وردپرس در حال حاضر به اندازه ی کافی در وسط جامعه ی طراحی سایت شناخته است،

و می توانید اطمینان داشته باشید پشتیبانی و رفع ایرادها از این سیستم به سادگی انجام خواهد شد.

حتی اگر نتوانید از عهده ی اتمام امور مربوط به سایت خویش برآیید

یا زمان لازم برای سپریدن آن را نداشته باشید

وبمستران و کارآزمودگان وردپرس میتوانند به راحتی مدیریت سایت شما را بر عهده بگیرند.

 

پشتیبانی سایت اصل نخست خدمات ساخت سایت
هر یک از کمپانی های ساخت سایت،

بر پای بست، اهداف و روش تکاپو خود مدت موعد خاصی را برای پشتیبانی از سایت

و پروژه های اجرا شده توسط خود در نظر می گیرند.

علاوه بر تعلیم های اولیه و آشنایی مشتری با امکانات و قابلیت های موجود بر روی سایت.

لازم است بعدها نیز پشتیبانی های لازم برای آنها بدست تیم طراح ارائه گردد.

هر چه مدت زمان پشتیبانی سایت اغلب باشد، در نهایت تعرفه طراحی سایت نیز افزایش پیدا خواهد نمود.

پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین و برخط از طریق پورتال مشتریان،

همواره می تواند آسوده خاطری فراوانی را برای مشتریان خرید سایت فراهم آورد.

تا بتوانند بدون داشتن دغدغه و نگرانی نسبت به سایت خود،

در جهت ترقی و به هوده آوری کسب و کار اینترنتی خویش بپردازند.

ما همواره حمایت ۲۴ ساعته آنلاین ، بی قید و شرط را برای مشتریان خویش فراهم آورده است.

تیم حمایت فنی سایت بصورت شبانه روزی در ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان خرید سایت کوشا هستند

 

جالبه در خصوص ساخت سایت با وردپرس بدانید
تا به امروز بیش از ۷۵ میلیون سایت با وردپرس راه اندازی شده است.
در گوگل ماهانه ۳۶ میلیون بار وردپرس و واژه ها مرتبط با آن جستجو میشود.
وردپرس به ۴۰ زبان برتر دنیا از جمله زبان فارسی ترجمه شده است.
۲۵% سایت های مطرح خبری دانشمند با وردپرس راه اندازی شده است.
تا کنون بیش از ۱۰۰ بار وردپرس سیستم خویش را به روز کرده است.
بیش از ۳۰,۰۰۰ افزونه برای وردپرس لغایت به امروز به وجود آمده است.
۴۸ سایت از بین طراحی سایت ارزان و حرفه ای  ۱۰۰ سایت برتر دنیا با وردپرس مدیریت میشود.
وردپرس محبوبترین CMS بین بازاریابان مطرح عالم انتخاب شده است.
وردپرس را می توان محبوبترین و پرکاربردترین سایت ساز مجانی دانست.
وردپرس به علت کاربری آسان، گسترش پذیری، دارابودن افزونه و قالب های متعدد باره توجه عموم قرارگرفته است.
و امروزه از آن برای طراحی سایت های حرفه ای کاربرد می شود.

خرید سایت با کمی تفکر بیشتر
پشتیبانی ۲۴ ساعته ، پاسخگویی حرفه ای ، ارائه خدمات با کیفیت خرید سایت.

رعایت اصول کد نویسی و طراحی سایت ازجمله مواردی است که باید به آن ها توجه نمود.

ساخت سایت با کمترین قیمت مسیر حل پایانی نیست !

همواره در پروسه خرید سایت با کمترین هزینه ، پروا به بها های پسندیده از سوی کسان مختلف امری طبیعی است.

کمترین قیمت را در زمان خرید سایت در نظر نگیرید چرا که کیفیت خدمات کمپانی طراحی سایت مهم است.

خرید سایت در بین کمپانی های گوناگون تعرفه و قیمت های مختلفی دارد.

اما باید براساس پارمترهای مهمتری شرکت مورد نظر را برگزیدن نمود.

در فرایند خرید سایت توجه به نمونه کارهای طراحی سایت شرکت مربوطه زیاد مهم و دارای اهمیت است.:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 23 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

مروگر کروم در گوشی‌های اندروید به کاربران اجازه می‌دهد پیش از باز کردن کامل یک صفحه، پیش نمایش آن را مشاهده کنند. این ویژگی در نسخه ۸۹ کروم اندروید و از طریق بروزرسانی سمت سرور فعال شده است.

اخیرا گزینه‌ای به نام «صفحه پیش نمایش» (Preview page) به منوی مرورگر کروم اندروید اضافه شده که با فشردن یک لینک به مدت چند ثانیه برای کاربران ظاهر می‌شود. این ویژگی پس از کلیک راست روی لینک بین گزینه‌های «باز کردن در برگه ناشناس» (Open in incognito tab) و «کپی کردن آدرس لینک» (Copy link address) نمایش داده می‌شودو با کلیک روی آن پیش‌نمایشی از صفحه مورد نظر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

 

 

با انتخاب این قابلیت صفحه جدیدی برای کاربران باز خواهد شد که نوار بالای آن شامل، آیکون وب‌سایت، نام صفحه، دامنه آن و دکمه‌ای برای باز کردن لینک در پنجره دیگر است. با استفاده از دکمه ضربدر قرار گرفته در قسمت سمت راست بالا یا کشیدن انگشت به سمت پایین، صفحه پیش‌نمایش بسته خواهد شد.

این قابلیت، کاربرد بسیار زیادی برای کاربران دارد و از چند لحاظ می‌تواند بسیار مفید باشد. در واقع با استفاده از آن به راحتی می‌توان محتویات یک صفحه وب‌سایت را مشاهده کرد و در سریع‌ترین زمان ممکن به مطلب نهایی مورد انتظار دست پیدا کرد.

قابلیت جدید پیش نمایش صفحه به تازگی از طریق بروزرسانی کروم ۸۹ در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است. گوگل بیش از دو سال است که روی این ویژگی کار می‌کند و حالا برای اولین بار چنین ویژگی مفیدی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

پیش از این اعلام شده بود که بروزرسانی کروم ۸۹ قابلیت‌های بسیار زیادی از جمله اشتراک‌گذاری داده‌های وب روی دسکتاپ، فناوری Privacy Sandbox و بروزرسانی و طراحی مجدد فید دیسکاوری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این ویژگی قبلا در نسخه iOS مرورگرهای .اج و سافاری ارائه شده بود.

 

 منبع:


:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 23 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

اوپو از گوشی هوشمند پرچمدار فایند ایکس ۳ پرو با بهره‌مندی از چهار دوربین شامل دو دوربین ۵۰ مگاپیکسلی، نمایشگر ۱۰ بیتی جدید با نرخ تازه سازی تطبیقی ​​و چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ رونمایی کرد. بی‌شک چشمگیرترین ویژگی موبایل جدید،‌ طراحی پنل پشتی آن است.

اوپو فایند ایکس ۳ پرو از نمایشگر ۶.۷ اینچی LTPO AMOLED با رزولوشن +QHD و نرخ تازه سازی ۵ و ۱۲۰ هرتز بهره می‌برد تا در صورت لزوم کاربران بتوانند از نمایشگر در نرخ تازه سازی بهتری استفاده کنند. به علاوه سرعت نمونه برداری تاچ نمایشگر نیز ۲۴۰ هرتز اعلام شده است.

 

 

 

در پنل پشتی پرچمدار جدید،‌ ماژول دوربین چهارگانه شامل دو حسگر سونی IMX766،‌ یکی به عنوان دوربین اصلی با گشادگی دیافراگم f/1.8 و دیگری به عنوان دوربین فوق عریض با گشودگی دیافراگم f/2.2 است. دوربین اصلی از OIS ،EIS و PDAF پشتیبانی می‌کند و فوکوس سریع و دقیقی را در همه شرایط نوری ارائه می‌دهد.

در کنار دو دوربین مذکور، دوربین تله فوتو ۱۳ مگاپیکسلی با گشودگی دیافراگم f/2.4 قرار گرفته که زوم هیبریدی ۵ برابر را ارائه می‌دهد. این دوربین در واقع دارای فاصله کانونی ۵۲ میلیمتری (حدود ۲ برابر بزرگنمایی نوری) است.

در نهایت در پنل پشتی، یک دوربین ماکرو ۳ مگاپیکسلی نیز وجود دارد که امکان بزرگنمایی تا ۶۰ برابر را فراهم می‌کند. در پنل جلویی دستگاه نیز یک دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی در حفره بالای سمت چپ نمایشگر قرار دارد.

اوپو فایند ایکس ۳ پرو از شارژ بی‌سیم نیز پشتیبانی می‌کند. نخستین باری است که این شرکت، دستگاهی از این سری را با شارژ بی‌سیم رونمایی می‌کند و آن را «AirVOOC Wireless Flash Charge» نامیده است که از طریق استند اختصاصی تا توان ۳۰ وات را ارائه می‌دهد. اوپو ادعا می‌کند که با این فناوری شارژ کامل باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی تنها 80 دقیقه طول می‌کشد.

 

 

 

البته در کنار شارژ بی‌سیم،‌ شارژ سریع سیمی ۶۵ وات SuperVOOC 2.0 نیز وجود دارد که می‌تواند باتری را در عرض ۱۰ دقیقه تا ۴۰ درصد و در عرض ۳۰ دقیقه به صورت کامل شارژ کند.

اوپو فایند ایکس ۳ پرو به لطف چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ و مودم اسنپدراگون ایکس ۶۰ قابلیت اتصال به شبکه 5G را دارد. گوشی هوشمند جدید با رابط کاربری ColorOS 11.2 و نسخه اندروید ۱۱، مجهز به اسپیکرهای استریو دارای تاییدیه Dolby Atmos است.

اوپو فایند ایکس ۳ پرو با رم ۱۲ گیگابایتی RAM LPPDR5 و حافظه ۲۵۶ گیگابایتی UFS 3.1 در رنگ های مشکی و آبی از ۱۰ فروردین با قیمت ۱۱۴۹ یورو به بازار عرضه می شود.

 

 منبع:


:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 23 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ساحل

طراحی سایت شما شعبه 24 ساعته شما هست
طراحی سایت امروزه با رشد اینترنت و فضای مجازی و دسترسی راحتر یگانه از بهترین راههایی هست که خیلی راحت میتوانید کسب وکار خودتان را رونق دهید باید برای پیشه خودتان برنامه ریزی داشته باشید، برنامه ریزی برای طراحی سایت طهران یعنی اینکه بدانید برای کسب وکار خود چه کاری می خواهید انجام دهید ، طراحی سایت کرج خود را دست هر کسی ندهید ، هاست و پهنه خودتون را از هر جایی و از هر شرکتی نخرید، اگر می خواهید کسب و کاری را شروع کنید نخست در باره آن شغل تحقیقات لازم را کنید بعد آن را شروع کنید مثلا اگر میخواهید فروشگاه اینترنتی طراحی کنید بهتر هست که خوب نخست نگاه کنید آیا کسب و کار شما و افرادی که با آنها پیشه می کنید چقدر ادب کامپیوتری دارند ، آیا زدن یک فروشگاه اینترنتی در صنف مثلا ابزارها خانگی صحیح هست؟ چون هزینه یک یخچال چند میلیون می شود آیا کاربران به شما اعتماد می کند که خرج رو واریز کنند بعد شما کالا را ارسال کنید

طراحی سایت کرج

توضیح مختصری در باره شهر کرج
کرج مرکز استان البرز، و احد از بزرگترین ‌شهرهای ایران است. شهر کرج یک شهر کوهپایه‌ای که در پهنه زنجیره کوه‌های البرز و در بلندای ۱۳۰۰ متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد.جمعیت شهر کرج نزدیک ۱٬۵۹۲٬۴۹۲ تن است.کرج از لحاظ جمعیت چهارمین شهر پرجمعیت ایران است.به کرج بخاطرمهاجرپذیر بودن ان لقب ایران کوچک دیتا شده است و بالاترین میزان رشد زاد و ولد را دارد.

بخاطر اینکه کرج میان دره واقع شده است نام ان از واژه کاوک به معنی میانی تهی گرفته شده. همچنین گفته دیگری موجود است که اسم کرج از واژه کوه رج به معنی محلی که کوه‌های ردیف شده دارد، می‌داند. فرودگاه بین‌المللی پیام کرج یک فرودگاه مسافربری، پستی باقابلیت های ویژه‌است.و در مسیر ۹ فرمانروایی دیگرقرار گرفته‌است. دهستان کرج در میانی دره‌های پرپیچ و خم البرز و در گوشه ها-کناره ها جاده چالوس پیمان دارند.این شهرستان از شمال به فرمانروایی مازندران، از شرق به شهرستان تهران، از جنوب به شهرستان شهریار و فرمانروایی مرکزی و از غرب به شهرستان ساوجبلاغ و فرمانروایی قزوین خاتمه می شود.

کرج دارای تعداد زیادی واحدهای تولیدی و صنعتی است که در مناطقی از شهر و عمدتاً در شهرک‌های صنعتی هستند. برای مثال دو شهرک صنعتی سیمین دشت و بهارستان مجموعاً بیش از ۴۷۰ یکتا تولیدی فعّال دارند و بیش از ۹۵۰ یکتا دیگر در مناطق مختلف شهر آن پیمان دارند

از جاذبه‌های توریسم کرج، جاده کرج، چالوس، باغ سیب مهرشهر، کاخ مروارید (شمس)، روستای تاریخی آتشگاه و باغ لاله‌های گچسر را میتوان نام برد. کاروانسرای شاه‌عباسی، قصر ناصرالدین شاهی شهرستانک، پل تاریخی کرج، پارک خانواده جهانشهر و امامزاده طاهر کرج از دیگر جاذبه‌های تاریخی - فرهنگی گردشگری کرج است.

کاخ مروارید یا قصر شمس، کاخی در مهرشهر کرج، است که در سال‌های ۱۳۴۵ تا ۱۳۴۷ با زیربنای ۲۵۰۰ متر برای حیات شمس پهلوی ساخته شد. سازه اصلی و طرح کاخ به شکل یک سفره‌ماهی است. این ساختمان بدست وسلی پیترز طراحی و اساس فرانک لوید رایت به مبلغ یک میلیون دلار آمریکا و ساخته شد.این اثر در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۸۱ به عدد ثبت ۷۰۶۷ در فهرست یادبود ها ملی ایران پیمان گرفت.

شرکت طراحی سایت در کرج

شرکت طراحی سایت در کرج
ساین وب بعد از عقد قرار داد با مشتری طراحی سایت در استان کرج و پیدا کردن نیازهای مشتری و هدف مشتری از کار طراحی سایت و بازار یابی اینترنتی و اینکه کار مشتری در چه مقوله ای است و از چه رنگی باید کاربرد شود و چه طرحی برای پیشه طراحی سایت وردپرس مشتری انجام شود. کار طراحی سایت چیره دست را آغاز می کند در این مرحله ما خرید گستره را هم داریم باید اسم دامنه هم کوتاه باشد هم به شکلی با سایت در ارتباط باشد یادتان باشد هاست یا فضای میزبانی را باید از یک شرکت خریداری کنید که حائز حمایت می باشد چون شما 100% خانه خویش را هر جای شهر بنا نمی کنید بعد حواستان باشد ولی مفتوح هم خیالتان راحت باشد هاست های ساین وب از کمپانی خیلی خود با پشتیبانی خوب و سرعت خوب خریداری می شود مثلا اگر شما پیشه چوب اتمام می دهید سعی کنید در نام حوزه خویش wood رو بیاورید این شغل برای بحث سئو سایت زیاد سودمند هست.

ویژگی سایت های طراحی شده توسط ساین وب
سابقه طولانی و با تیمی با تجربه در طراحی سایت
امنیت بالا در تارنما و بانک داده
مشاوره تخصصی طراحی سایت بصورت رایگان
سرعت بالا برای لود شدن سایت و صفحات سایت
دارا بودن نسخه موبایل و ریسپانسیو
طراحی سایت های چیره دست ، زیبا و گوناگون با خلاقیت بالا
رعایت کردن اصول سئو onpage
مثال کارهای فراوان در مشاغل مختلف
تعلیم کامل و رایگان
پشتیبانی مجانی سایت
پنل مدیریتی کاربر پسند
هزینه طراحی سایت و بها به خیلی از عوامل ربط دارد، سایت شما از پایه کدنویسی بشود یا اینکه از سیستم های مدیریت محتوا استفاده شود، سایت شما چه امکاناتی را داشته باشد، سایت شما را می شود با طراحی سایت ارزان سپریدن عدل یا باید متعلق به را از پایه کدنویسی کرد؟معمولا ما سایت های شرکتی را با وردپرس طراحی می کنیم که خاصیت های ذیل را دارد.

ما در ساین وب به هیچ عنوان از قالب های آماده استفاده نمی کنیم چون اعتقاد داریم باید سایت طوری باشد که کاربر جذب سایت شما شود چرا الان همه سایت ها شکل هم هستند سایت شما با سایت همکار شما هیچ فرقی ندارد استفاده از قالب های حاضر بسیار شده است قالب هایی که هیچ جذابتی ندارند رنگ های سفید و خنثی استفاده شده در کارها:: بازدید از این مطلب : 4
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 بهمن 1399 | نظرات ()

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 17 صفحه بعد